• Úvod
  • O nás a technologie

Kdo jsme a co děláme

Expresní výroba

V průběhu druhé poloviny roku 2016 jsme úspěšně spustili naši výrobu normalizovaných střižníků, matric a dílů dle výkresové dokumentace v našem sídle ve Žďáře nad Sázavou. Díky nejnovějším dostupným technologiím a vytvoření kompletního skladu polotovarů nyní dodáváme dle přání zákazníka během 24 hodin. Na našem skladu máme polotovary střižníků dle ISO 8020, DIN 9861 a střižnic DIN 8977. Všechny polotovary procházejí naším měřícím střediskem, kde probíhá kontrola rozměrů a tvrdosti. Díky výše uvedenému, dodáváme ve stále stejné kvalitě a v tisícinových tolerancích s povrchem do 0,2 Ra. Naše výroba je tedy unikátní nejenom z pohledu nabízené škály normalizovaných dílů, ale také díky své rychlosti a flexibilitě. Naše střižníky a matrice splňují normy NAPMA, NAAMS a jsou zaměnitelné s ostatními konkurenčními světovými značkami na trhu. Jsme schopni vyrábět jakýkoliv střižný tvar dle těch nenáročnějších požadavků. Vyrábíme také jádra do forem z vyhazovačů, které máme taktéž na skladě. V případě požadavku povlakování komponentů zajišťujeme veškeré dostupné povlaky na trhu. Zázemí naší společnosti je vybaveno zcela novými stroji, které nám umožňují soustružení, EDM řezání drátem, EDM propalování startovacích otvorů, CNC broušení v 5 osách, broušení na plocho a mnoho dalších operací.

Zakázková výroba dle výkresové dokumentace

Dodáváme mimo normalizovaných dílů i přesné komponenty dle výkresové dokumentace. Ať už se jedná o střižníky, matrice, jádra, tvarové vložky, tvarové desky, kompletní rámy forem a nástrojů, speciální aplikace dle výkresů. Materiál, opracování, povrchové úpravy a případné povlakování dílů provádíme dle požadavků zákazníka. Přesnosti v tisícinách pro nás nejsou problém. Díky nejmodernějším technologiím, které jsme pořídili, jsme schopni vyhovět těm nejpřísnějším požadavkům na kvalitu a přesnost.

Konstrukce forem a služby

Naše konstrukční kancelář zabývající se 3D a 2D konstrukcí forem a střihů pro tlakové lití slitin hliníku (Al), zinku (Zn) a hořčíku (Mg) THIXOMOLDING navrhuje efektivní řešení pomocí jedinečného simulačního softwaru FLOW-3D Cast. S vývojem odlitků ze slitin Al, Zn, Mg a nástrojů má více jak 20-leté zkušenosti.

Naši zákazníci

S vlastními výrobky a s produkty našich partnerů, které zastupujeme, jsme akreditovaní a hrdí dodavatelé automobilových koncernů Daimler (Mercedes, Smart), FCA (Alfa Romeo, Dodge, Fiat, Chrysler, Jeep, Lancia, Maserati), Ford, Geely (Geely, Volvo), GM (Buick, Cadillac, GMC, Chevrolet), Hyundai (Hyundai, Kia), Nissan (Datsun, Nissan), PSA (DS Automobiles, Citroen, Opel, Peugeot), Renault (Dacia, Renault), TATA (Jaguar, Land Rover, TATA Motors), Volkswagen Group (Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Man, Porsche, Seat, Škoda, Scania, Volkswagen), jejich vážených subdodavatelů a dalších světových výrobců dle norem ISO, VDI, DIN, NAAMS, AFNOR, JIS, IATF.

EICHLER COMPANY a.s. pomáhá

Podporujeme mladé naděje

Od roku 2017 naše firma podporuje triatlonistku Kateřinu Mičkovou, která je v současné době zařazena v dorostenecké reprezentaci České republiky.

Kačka se v uplynulých letech stala několikanásobnou Mistryní České republiky a dále vítězkou celkového hodnocení Českého poháru. Studuje a připravuje se ve Žďáře nad Sázavou.

Pevně ovšem věříme, že největší sportovní úspěchy Kačku teprve čekají.

Chcete u nás pracovat?

V současné době nehledáme nikoho do našeho týmu.

Máte zájem o spolupráci nebo potřebujete dodávky dílů?

KONTAKTUJTE NÁS