DODAVATELÉ

Zastoupení výrobců v ČR a SR

Zastupujeme ty nejlepší výrobce v daném oboru. Naše vzájemná spolupráce s většinou z nich probíhá na dlouhodobé bázi již od počátku vzniku naší společnosti. Díky vzájemné podpoře, rozvoji a zkušenostem se nám společně daří v navazování spolupráce s širokým spektrem zákazníků zejména na českém a slovenském trhu. V poslední době se díky naší výrobě prosazujeme i na trzích jako je Polsko, Itálie, Německo, Maďarsko, Švédsko, Bulharsko.

 

Ferrofacta je první dodavatel patentovaného systému horkých vtoků pro tlakové lití zinku. Technologie systému horkých vtoků umožňuje efektivní vstřikování přímo do dílu (100% využití materiálu). Systém horkých vtoků umožňuje více vstřikovacích bodů a větší násobnost ve formě. Vyšší efektivní využití stroje a rychlejší cykly než u konvenčního tlakového lití. Vícenásobné formy pro konvenční lití mají omezený prostor pro dutiny a vysoké opotřebení. Formy se systémy horkých vtoků umožňují zvýšit počty dílů na stejnou plochu formy. Snížení uhlíkové stopy (CO2) & spotřeby energie o cca 30%. Nižší spotřeba odpadního materiálu vytváří méně oxidů (méně přetavení znamená menší opotřebení stroje). Vynechání vtokových kanálů znamená méně vzduchu vnikajícího do dutin (menší pórovitost/vyšší kvalita/pevnost). Žádný recyklovaný materiál znamená zaručenou specifikaci materiálu i vyšší kvalitu. Žádný odpadní materiál znamená nižší počáteční nákup materiálu (pozitivní cashflow).

Jsme specialisté na výrobu, servis a dodávky normalizovaných dílů do tvářecích nástrojů, forem a výrobků dle výkresové dokumentace.

S vlastními výrobky a s produkty partnerů, které zastupujeme, jsme akreditovaní a hrdí dodavatelé automobilových koncernů Daimler (Mercedes, Smart), FCA (Alfa Romeo, Dodge, Fiat, Chrysler, Jeep, Lancia, Maserati), Ford, Geely (Geely, Volvo), GM (Buick, Cadillac, GMC, Chevrolet), Hyundai (Hyundai, Kia), Nissan (Datsun, Nissan), PSA (DS Automobiles, Citroen, Opel, Peugeot), Renault (Dacia, Renault), TATA (Jaguar, Land Rover, TATA Motors), Volkswagen Group (Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Man, Porsche, Seat, Škoda, Scania, Volkswagen), jejich vážených subdodavatelů a dalších světových výrobců dle norem ISO, VDI, DIN, NAAMS, AFNOR, JIS, IATF.

Společnost byla založena v roce 2000 a její činnost navázala na předchozí aktivity a specializaci zakladatele jako fyzické osoby v oboru konstrukce tvářecích strojů. Od samého počátku společnost směřovala do oblasti normalizovaných dílů pro lisovací nástroje a formy pro automobilový průmysl, kde zároveň s rozvojem v dalších oblastech průmyslu a strojírenství posiluje své postavení.

Neustálým procesem zlepšování, rozvojem vlastních administrativních, výrobních i technologických možností buduje společnost v dnešním světě své jméno jako transparentní a důvěryhodný obchodní partner, hrdý zaměstnavatel a zodpovědný člen kulturního společenství.

Naším cílem je poskytovat značkové výrobky a služby prvotřídní kvality a hodnoty, které zlepšují životy spotřebitelů, a to nejen nyní, ale i v budoucnosti. Díky tomu nás zákazníci odměňují vedoucím postavením na trhu.

Pevně věříme v budoucnost naší společnosti, věříme v úspěch našich zákazníků, partnerů a zaměstnanců skrze dlouhodobou spolupráci a silné etické hodnoty, které nás spojují v každodenní práci den za dnem. Naše budoucnost je v našich rukách.

Firma Special Springs s.r.l. byla založena v roce 1978. Dnes patří k největším nadnárodním výrobcům plynových a vinutých pružin určených především do lisovacích nástrojů, vstřikovacích forem a dalších odvětví nejen ve strojírenství. V roce 2012 firma převzala konkurenčního výrobce plynových pružin firmu VEP automation. Od tohoto roku naše firma zastupuje a prodává produkty obou značek.

Téměř před 40 lety společnost OMCR zahájila výrobu v oblasti přesného strojírenství s cílem dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků. Od té doby získala řadu zkušeností v mnoha oblastech strojírenství. Nakonec se společnost OMCR soustředila na výrobu standardizovaných komponentů pro automobilový průmysl. Postupně se vypracovala v jednoho z nejdůležitějších a největších výrobců v této oblasti výroby lisovacích nástrojů. Kvalita je hlavním bodem aktivit OMCR. Největší hybnou silou je vášeň a snaha řešit problémy zákazníků a odhodlání plnit jejich potřeby. OMCR je partner, který pomáhá zvýšit konkurenceschopnost vaší společnosti.

Výrobní plocha 7 500 m²
1.000 t zpracovaného materiálu
1.000.000 + prodaných produktů za rok
11 000 objednávek ze 40 zemí

Společnost
Cad design a co-engineering
Služby zákazníkům
Flexibilní výrobní systémy
Sklad s automatizovaným systémem mini-load
Ekologicky šetrné vůči prostředí

Standardizované komponenty
Řada standardizovaných komponentů společnosti OMCR nabízí mimořádnou škálu položek, které splňují normy předních světových výrobců automobilů. Tato řada produktů splňuje většinu potřeb zákazníků a zajišťuje kvalitu, spolehlivost a rychlé dodání. Mimo standardizované komponenty dle norem jednotlivých výrobců automobilů, firma OMCR nabízí svoji ucelenou řadu těchto komponentů pod svým označením. Jedná se o výběr na základě dlouhodobých zkušeností v oboru, který umožňuje návrh a konstrukci kompletních nástrojů pro lisování a stříhání plechů.

Klínové jednotky
OMCR již více jak 15 let vyvíjí a vyrábí klínové jednotky. Má bohaté zkušenosti jak s navrhováním, tak s výrobou klínových jednotek v různých provedeních a rozměrech. Série “STAR” (CHD, CHV, CLB, CRX a DHC) představuje nejlepší kombinaci výkonu, konkurenceschopnosti a servisu. Série “STAR” představuje nejvyšší kvalitu, rychlé dodací lhůty a dostupnost výměny na skladě.

E.N.S. International je dynamická společnost, která byla založena v roce 2002 skupinou významných odborníků v oblasti průmyslových komponent. V současnosti se specializuje na výrobu vodících sloupků, pouzder a ostatních komponentů do tvářecích nástrojů a forem. Firma vyrábí komponenty dle mezinárodních norem DIN, AFNOR, MABEC, CNOMO, NAAMS, a ISO

Firma A.E.M. je výrobcem polyuretanových pružin s vysokou elasticitou a dlouhou životností během pracovního procesu i během skladování. V naší nabídce najdete dva druhy polyuretanů v různých velikostech a tvarech. ADIPOL o tvrdostech 60-70-80-90-95 Sh a ULTRAFLEX ve tvrdostech 82 Sh, 92 Sh a 94 Sh.

Firma NEWSTARK je výrobní firma, která má svoje vlastní vývojové centrum. Vyrábí patentované komponenty do lisovacích nástrojů. Jedná se hlavně o malé klínové jednotky, ohýbací jednotky, dopravníkové pásy, děrovací střižníky, distanční podložky na skladování, převoz a údržbu nástrojů. Dodává i kompletní lisovací nástroje dle zadání zákazníka.

Výrobce vodících prvků (sloupky, pouzdra, kuličkové klece a další). Dále vyrábí a dodává závitovací jednotky s mechanickým převodem nebo ovládané elektronicky.

Firma MOELLER PRECISION TOOL je světově renomovaným dodavatelem standardních a speciálních střižníků, strižnic a speciálních aplikací. Kvalitna vyráběných komponentů a bezkonkurenčního zákaznického servisu řadí firmu MOELLER PRECISION TOOL k nejlepším firmám v oboru. Díky výrobnímu programu pro letecký průmysl firma prošla intenzivním procesem kvality a řízením systémů jakosti. Divize strižníku zahrnuje témer 38 000 čtverečních metru výrobních a skladových prostor s nejmodernějším zařízením. Zodpovědný přístup k uspokojení zákazníka a mimořádná technická úroveň staví firmu Moeller zcela mimo konkurenci. Největší a nejnáročnější světové lisovny a výrobci lisovacích nástrojů používají výrobky Moeller Precision Tool.

Moderní zařízení

 • Zařízení Moeller je technologicky nejpokročilejší ve svém oboru.
 • Výrobní možnosti zahrnují CNC konvenční/drátové elektroerozivní obrábění, CNC soustružení & frézování, CNC broušení na přípravky, tvarové broušení.
 • Klimatizované kontrolní oddělení se statistickou kontrolou kvality procesu a certifikací možností k zajištení nejkvalitnějších výrobků pro své zákazníky.
 • Zařízení pro 3D měření a snímání možností pomocí reverzního inženýrství.

Výrobní program

 • Nejkomplexnější výběr rozměrů (v palcích i metrických) tvrzených střižníků a střižnic, k dispozici s kuličkou nebo s osazením.
 • Držáky Moeller True Set jsou nejpřesnějšími dostupnými držáky vůbec. True Set je uložen metodou s kuličkou nebo s osazením.
 • Moeller je také významným obchodním partnerem SPECIAL SPRINGS s.r.l. – výrobce speciálních plynových pružin a vinutých pružin pro lisovací nástroje. Jedná se o nejvýkonnejší průmyslové pružiny v oboru.
 • Program Servisní sklad Moeller poskytuje zajištění potřebných speciálních nástrojů s expedicí ještě týž den. Své nástroje máte na svých pultech za zvýhodněnou cenu a rychle k dispozici.

Patentované výrobky a služby

 • Moeller je lídrem v oboru díky nesporné a trvalé kvalitě a novým inovativním produktům.
 • Řada patentovaných produktů a služeb Moeller poskytla nejnáročnějším spotřebitelům komponentu lisovacích nástroju v oboru výrazná úsporná řešení.
 • M-CAD představuje nejkomplexnější dostupný projekční software pro lisovací nástroje.
 • M-CAD umožňuje projektantům vytvořit a začlenit všechny katalogové komponenty Moeller do svých procesních aplikací.

3D výkresy (MCAD) (nutno použít IE prohlížeč)

Standardní katalogové výrobky

 • Kompletní seznam výrobků katalogových položek v palcích a metrických jednotkách.
 • Všechny komponenty jsou kompletně zaměnitelné s konkurenčními výrobky.
 • Výroba v souladu s NAAMS, ISO a mezinárodními normami.
 • Razníky a raznice s kuličkou nebo s osazením a držáky.
 • Příslušenství lisovacích nástrojů včetně: mechanických a plynových pružin s médiem dusíku.

Nejpokročilejší v oboru, software pro standardní komponenty lisovacích nástrojů

 • Kompatibilní soubory zahrnují IGES, Pro Engineering, Step, UniGraphics a Catia.

Speciality na zakázku

 • Speciální tvary & konfigurované děrovací komponenty.
 • Ostřihovací, tvářecí, kalibrovací a ohýbací nástroje.
 • Víceúčelové držáky: kuličkové, s osazením a pro aplikace na zakázku.
 • Vodicí čepy, profily lisovacích nástrojů, posuvné & polohovací komponenty.
 • K dispozici služby reverzního inženýrství.

HEB je jedním z předních výrobců hydraulických válců s rozsáhlou nabídkou produktů a služeb. Rodinná společnost zaměstnává 70 lidí a má zastoupení v zahraničí. V místě Freiburgu jsou vyvíjeny a vyráběny vysoce kvalitní kulaté a blokové válce, přírubové a šroubovací válce, standardní a polohovací válce, blokovací a vícepolohové válce a vysoce specializované speciální konstrukce.
Hydraulické válce HEB zapůsobí vynikající kvalitou a vysokou spolehlivostí. Dokazují svůj stálý výkon i v náročných prostředích a za obtížných podmínek. Tyto vynikající produkty jsou výsledkem úzké spolupráce našich vysoce kvalifikovaných odborníků z oblasti poradenství, designu a výroby, kteří v intenzivní výměně s našimi zákazníky vytvářejí nejlepší řešení. Navíc HEB získává cenné impulsy pro inovace.

Firma Fiege electronic byla založena již v roce 1995. Vynikající konstrukční řada regulačních jednotek horkých vtoků JETmaster TP, spolehlivý servis a vysoký stupeň automatizace je předpoklad pro Váš další růst. Od roku 2000 se společnost Fiege electronic GmbH významně rozvíjí na mezinárodních trzích.

Společnost Herrblitz zahájila svoji činnost v roce 1971, začala vyrábět pneumatické podavače a servopohony po 20 letech zkušeností s lisovacími lisy na plechy. Tato pracovní zkušenost v kombinaci se znalostí příslušenství pro lisy umožnila společnosti Herrblitz studovat a realizovat řadu projektů, které mohou uspokojit nejrůznější požadavky přicházející z různých oborů. Zákazníci jsou z mnoha různých výrobních odvětví, jako je automobilový průmysl, elektronika, těsnění, domácnost, klenoty atd. Kromě řady standardních produktů pro zpracování drátu může firma Herrblitz nabídnout osobní i kombinovaná řešení pro jakékoli potřeby.

Společnosti KUKAMET je významný dodavatel upínacích svorek pro automobilový a ostatní průmysl.
Produktové portfolio obsahuje upínky od jednoduchých vertikálních nebo horizontálních až po silné upínky pneumatické.

Máte zájem o spolupráci nebo potřebujete dodávky dílů?

KONTAKTUJTE NÁS