Czech number one ve výrobě, servisu a dodávkách normalizovaných dílů do tvářecích nástrojů a forem, dílů dle výkresové dokumentace

PODÍVEJTE SE NA PRODUKTY

Vlastní výroba
a servis

Dodáváme mimo normalizované díly i přesné komponenty dle výkresové dokumentace. Ať už se jedná o střižníky, matrice, jádra, tvarové vložky, tvarové desky, kompletní rámy forem a nástrojů, speciální aplikace dle výkresů. Materiál, opracování, povrchové úpravy a případné povlakování dílů provádíme dle požadavků zákazníka. Přesnosti v tisícinách pro nás nejsou problém. Díky nejmodernějším technologiím, které jsme pořídili, jsme schopni vyhovět těm nejpřísnějším požadavkům na kvalitu a přesnost.

NAŠE TECHNOLOGIE

Opravdu bohatá nabídka produktů

Dodáváme standardizované díly do střižných, tvářecích nástrojů, přípravků a forem na plasty a tlakové lití.

Pružiny plynové, vinuté, polyuretanové, talířové

Střižné a děrovací komponenty

Vodící a kluzné díly

Klínové jednotky

Komponenty dle norem automobilového průmyslu

Závitovací jednotky

Podkládací plechy a planžety

Vyhazovače, přesné šrouby

Rámy forem a nástrojů, přesné desky, tvarové díly

Hydraulické válce

Podavače a odvíječky plechů

Specializované komponenty pro lisovací nástroje

Upínací svorky, úpinky pro automobilový a ostatní průmysl

Zakázková výroba dle výkresové dokumentace

 

PRODUKTY

Kvalita a historie
od roku 2000

Společnost byla založena v roce 2000 a její činnost navázala na předchozí aktivity zakladatele jako fyzické osoby v oboru konstrukce tvářecích nástrojů a lisů. Od samého začátku společnost směřovala do oblasti normalizovaných dílů pro lisovací nástroje a formy. Od roku 2005 jsme držitelé certifikátu jakosti ISO 9001.

O NÁS

Co přesně děláme a jaká je naše vize?

Jsme specialisté v oboru standardizovaných dílů do tvářecích a střižných nástrojů, forem pro plasty i tlakové lití kovů. Nedílnou součástí našich činností je vlastní výroba střižníků a matric pro lisovací nástroje a výroba dílů dle výkresové dokumentace.

Snažíme se neustálým procesem zlepšování, rozvojem vlastních administrativních, výrobních i technologických možností zefektivňovat a zrychlovat servis našim zákazníkům. Chceme být nejlepší a nejrychlejší. Náš cíl je spokojený zákazník. Budujeme dlouhodobou spolupráci s našimi partnery.

Více o nás

U nás to žije

Přejít na Aktuality